top of page

Ben yaklaşık 2 yıldır danışıyorum ilk günden beri çok yapıcı çok anlayışlı bir terapi süreci geçirdim ben o kadar kişiye referans oldum 5-6 danışanı benim arkadaşımdır.Farkındalığımı artırdı bazı şeylerde hayatın yoğunluğunda bazı şeyleri gözden kaçırıyoruz onları düzene koyma açısından yardımcı oldu çok sakin bir kişiliği var zeki bir kadın bayılıyorum kendisine. Kızımla ilgili de bir sorun olduğunda kendine danışıyorum ve çok hızlı dönüşler yapıyor .

A...

İnternetten ulaştım. Evlilik danışmanı olarak başvurduk. İpek hanım işinin ehli biri. Moral vererek dinlemesi ve çözüme yönlendirmeleri kendisinde beğendiğim özellikleri oldu. Herkese tavsiye ediyorum

E...

Daha Fazla Görüş İçin İnceleyebilirsiniz

İpek Hanım'dan çok memnunuz. kendisinden 2 kızım için danışmanlık hizmeti alıyoruz. İpek Hanım'ın yaklaşımları ve bize verdiği tavsiyeler bizim doğru yolu bulmamızı sağladı. Yaklaşık olarak büyük kızımla 4 ay küçük kızımla da 2 ay danışmanlık hizmeti aldık. Ailecek katıldığımız seanslarımız oldu. Seanslarımızdan sonra olumlu değişmeler gözlemledik. Gayet olumlu dönüşler aldığımız için seanslarımıza devam ediyoruz.

S...

bottom of page